Kolejna mobilizacja już 17 października

Posted on Posted in PUBLIKACJE

Nie chodzi na szczęście o działania militarne. Mobilization 2015 to kolejna odsłona znanej i cenionej w kraju konferencji poświęconej programowaniu i technologiom mobilnym. Impreza odbędzie się 17 października w Hali Expo w Łodzi. Organizatorzy spodziewają się przybycia około 1000 programistów, informatyków, developerów, specjalistów IT. Uczestników konferencji czeka bardzo intensywny dzień. Organizatorom, łódzkiemu stowarzyszeniu Java User Group, udało się zaprosić do Łodzi 40 prelegentów, w tym 10 z zagranicy.

„AngularJS i Cordova – tworzenie hybrydowych aplikacji mobilnych”, „HTML5 goes for a ride – Czyli wyzwania dla technologii webowych w przemyśle automotive”, „Modern iOS App Architecture” czy „Xamarin dla (nie tylko) deweloperów Androida” – to tylko kilka wybranych prezentacji. Ze względu na szeroki zakres oraz aktualność poruszanych tematów dotyczących min. rozwoju aplikacji mobilnych Android, iOS, WP, zagadnieniami związanymi z HTML 5, Mobilization 2015 skierowana jest do szerokiego środowiska IT: studentów, programistów, architektów, developerów, PM, a także każdego zainteresowanego technologiami mobilnymi.

„Rozwój technologii mobilnych oraz narzędzi i języków programowania następuje bardzo szybko, stwarzając dodatkowe możliwości ich wykorzystania w praktycznie każdym aspekcie codziennego życia. Ze względu na tak szybki rozwój nowych technologii specjaliści z branży IT cały czas muszą rozwijać swe umiejętności, aby tworzyć coraz lepsze rozwiązania. Organizując Mobilization chcieliśmy połączyć w jednym wydarzeniu zarówno możliwość zdobywania wiedzy podczas eksperckich prezentacji, jak również wymiany doświadczeń między uczestnikami konferencji. Przy okazji dobrze się bawimy podczas naszych corocznych spotkań i chyba dlatego Mobilization cieszy się tak dużą popularnością i uznaniem w środowisku IT” – opowiada Mariusz Saramak z JUG Łódź, jeden z organizatorów Mobilization.

Partnerami Mobilization są: ABB, Accenture, Appcelerator, CK ZETO, Cybercom Group, eConsulting, Ericpol, GFT, Harman, HP, Mobica, Pracuj.pl, Seamless, Tom Tom, TouK.

Udział w konferencji jest bezpłatny, a do uczestnictwa w prelekcjach wymagana jest jedynie rejestracja na stronie http://2015.mobilization.pl/#registration

Dodaj komentarz