Time4Mobi#1

Posted on Posted in AKTUALNOŚCI
Time4Mobi#1
Time4Mobi#1

TIME4MOBI# to publikowany w formie PDF i online magazyn o tematyce nowoczesnych technologii. To kontynuacja wcześniejszych działań. W 2014 roku wydawałem publikację SuperApps, kompendium wiedzy  o aplikacjach mobilnych, marketingu mobilnym, reklamie mobilnej.

Przewodnie hasło Time4Mobi brzmi: nowoczesne technologie w życiu i biznesie. Publikacja zawiera profesjonalnie przygotowane materiały, poradniki wiedzowe, analizy, opinie eksperckie. Gwarantuję jego bardzo wysoki poziom merytoryczny i wiedzowy. W każdej z publikacji znajdują się materiały wiedzowe, vademecum, poradniki – jak praktycznie wykorzystywać technologie w życiu i pracy zawodowej. Tematy przewodnie Time4Mobi#1: Technologia iBeacon, Mobilne systemy operacyjne (mobile OS), marketing aplikacji.

W ostatnim tygodniu września 2015 ukaże się Time4Mobi#2. Profesjonalna publikacja z jeszcze większą dawką unikatowej, ale przydatnej wiedzy. W Time4Mobi#2 min: pierwszy w Polsce Raport o Dronach, Raport Internet of Things (IoT), Porady prawne dla startupów, Poradnik biznesowy z obszaru SEM/ SEO i wiele innych. Publikacja w wersji bezpłatnej dostępna będzie do pobrania na stronie Time4Mobi. Partnerzy publikacji: Wirtualna Polska, Web.gov.pl, Parrot, InnPoland, Business Link, AdQuota, Prawo dla startupów, SMSAPI. Zapraszam do lektury i współpracy!

Dodaj komentarz